28 Haziran 2017 Çarşamba

Tweet Atarak Para Kazanmak

Sosyal medyanınzamanla büyümesi ile sosyal medyalar üzerinden para kazanma sistemleri oluşmuştur. Facebook ve youtube üzerinden neler yapmanız gerektiğini anlatmıştık. Şimdi tweet atarak para kazanmak yönteminden bahsedeceğiz.

twitter ile para kazanma

Twitter üzerinden tweet atarak internetten para kazanmak için bir çok yöntem vardır. Bu yöntemlerin mantıkları hemen hemen aynıdır. Sistem şu şekilde çalışmaktadır. Bunun için üye olacağınız bazı siteler vardır. Bu sitelere ücretsiz üye oluyorsunuz. Sahip olduğunuz twitter hesaplarınızı bu sitelere bağlıyorsunuz. Üye olduğunuz bu siteler arada hesabınız üzerinden paylaşımlar yaparak, sizleri takip eden kişiler tarafından bu reklamların görünmesi sağlanıyor. Twitter'ınız üzerinden yapılan her paylaşımda twitter ile tweet atarak para kazanmış oluyorsunuz. Kazanacağınız miktar biraz da takipçilerinizin sayısına göre değişmektedir. Ne kadar fazla takipçiniz olursa o kadar fazla para sahibi oluyorsunuz. Tweet atarak internetten para kazanmak sisteminde hangi sitelere üye olurum derseniz, önce bir türk sitesini önerebiliriz. Tweetad.net adlı bu site'ye üye olduktan sonra, belirli aralıklarla bu siteye giderek, istediğiniz paylaşımın twitter'ınız üzerinden yapılması için paylaş linkine tıklıyorsunuz. Bu paylaşımlar genelde sosyal mesaj veren paylaşımlardır. Sahip olduğunuz miktar 50 TL' ye ulaştığında belirttiğiniz banka hesapları üzerinden ödemenizi alıyorsunuz.

Twitter ile tweet atarak para kazanma yöntemi yapabileceğiniz yabancı siteler şu şekildedir;

* mylikes.com : Yayınladığınız tweet'ler üzerinden tıklanma başına para kazanırsınız.

* revtwt.com : Tıklama başına para kazanabileceğiniz gibi, yayınladığınız reklamlar üzerinden de gelir elde edebiliyorsunuz.

* Pay4Tweet : Bu site ile takipçi sayısı fazla twitter hesaplarınız satarak para kazanabilir veya takipçi sayısına göre hesaplar alabilirsiniz.

Twitter ile tweet atarak para kazanma yönteminde yukarıda belirttiğimiz bu siteler twitter hesabınıza bağlayacağınız bazı sitelerdir.

Kayıtlı kullanıcı değilseniz yorumlama biciminden adı/url yi seçerek yorum yapabilirsiniz.
EmoticonEmoticon